GBTouch

GBTouch je špičkově vybavený průmyslový terminál s velkou dotykovou obrazovkou a nízkými náklady na provoz. Tento terminál tvoří celokovová úchytná konstrukce a monitor, který je navíc pro větší odolnost vybaven bezpečnostním sklem, které je běžným používáním téměř nerozbitné. GBTouch je konstruován ve dvou velikostech obrazovky, 24 a 42 palců. Výkonný PC klient je vybaven dvoujádrovým procesorem, SSD diskem a pasivním chladičem. Všechny komponenty PC klienta jsou určeny pro průmyslová prostředí a nepřetržitý provoz.

Využití tohoto zařízení je díky své robustní konstrukci a odolnosti možné téměř v jakémkoli průmyslovém prostředí. Dle přání zákazníka je možno GBTouch dodat v provedení s externím zdrojem umístěným mimo panel a napájením 24 V. Velkou variabilitu nabízí možnost uchycení dotykové obrazovky. GBTouch lze uchytit pomocí celokovové konstrukce na zem, strop, ale také na zeď i polici.

GBTouch je využíván ve výrobních provozech pro zobrazování pracovní dokumentace, odvádění výrobních operací ale také pro vizualizaci komplexních podnikových informací (dashboard). Při doplnění tohoto terminálu snímačem čárových kódů nebo také snímačem zaměstnaneckých RFID karet lze vytvořit pracoviště pro "bezpapírovou výrobu".

GBTouch je vyráběn v sídle naší firmy v Ostravě, kde neustále pracujeme na zdokonalování konstrukce a zvyšování výkonu implementací nových hardwarových technologií.


GBTouch, ideální řešení pro zavedení 
bezpapírovové
 výroby.